פרוייקטים שעשינו דברו איתנו על הפרוייקט שלכם

קידום, אופטימיזציה, פייסבוק ושיווק מלונות

לבייטק ניסיון של 20 שנה בשיווק ברשת עם הצלחות ותוצאות של מקום ראשון בביטויים ומילות מפתח רצויות. בייטק מקדמת את אתרי המלונות המובילים בישראל להצלחה שהתוצאה שלה היא עליית המבקרים של קהל היעד באתר והמרות שהן למעשה הזמנות.

באמצעות חשיפה ממוקדת של המלון באתרי בייטק זוכה המלון לחשיפה מיידית וקידום המלון לקהל היעד שלו – מזמיני המלונות. הגולשים לומדים להכיר את המלונות באמצעות פרסומם באתרים ועושים שימוש במידה שמפיקה בייטק עבור המלונות.

בייטק מקדמת עמודי פייסבוק של אתרי בייטק כגון הוטלס, אין ישראל, בוטיק וכמו כן בייטק מקימה ומנהלת עמודי פייסבוק עבור המלונות. באמצעות אפיון ופניה לקהל היעד הרצוי בייטק מייצרת הזמנות למלונות מעמודי פייסבוק ובכך מוסיפה עוד ערוצי מכירה חשובים ועדכניים למלונות. בעמודי הפייסבוק שבייטק מנהלת נמצאים עשרות אלפי חברים שעו לייק לעמוד ולמותג ונחשפים למידע שיווקי שמעניין אותם ונארז בקפידה ע"י אנשי השיווק של בייטק. כמו כן בייטק נוכחת גם בטוויטר, גוגל +, אינטגראם, פינטרסט ואחרים.

סיורים וירטואלים בוידאו ותמונות סטילס מרהיבות שאנו מפיקים מציגים את המלון במלוא הדרו וחושפים את הגולש לתוכן המדוייק שרוצה המלון להציג. ממשקי הוטלס מציגים את המלונות תחת קטגוריות מתאימות, מבצעים, באנרים, תוכן שיווקי של כתבות תדמית ועוד.

בניית אתר אינטרנט בשיתוף פעולה עם מעצבים מובילים מאפשר ללקוח לקבל את הטוב מכל העולמות. בייטק עובדת צמוד למעצבים ומביאה לידי מימוש את החזון העיוצבי והמיתוגי של כל מעצב על מערכת ניהול תוכן קלה לניהול.
אתר בוטיק – אתר המוקדש למלונות בוטיק בישראל, אתר המעוצב בקפידה המציג את מלונות בוטיק מובילים הוא הפורטל המוביל ביותר לנושא מלונות בוטיק ודרכו תוכלו לקדם את מלון הבוטיק שלכם.