פרוייקטים שעשינו דברו איתנו על הפרוייקט שלכם

עיצוב והקמת אתרי תיירות נופש ומלונאות

בניית אתרים

בייטק מתמחה בתכנון אתרים שיודעים להביא את הצרכן לכדי קניה. אתרים שנבנים תוך שימת לב רבה לממשק המשתמש, מבנה, זרימת מידע נכונה, עם הקפדה על מבנה טכני שיוצר עמודים קלים ונגישים למנועי חיפוש ושימוש בטכניקות וכלים שמפרידים בין התוכן למבנה העמוד ועיצובו ויוצרים עמודים שמנועי חיפוש אוהבים לראות. אנו מומחים לעיצוב והקמת אתרי תיירות נופש – אתרים שמיועדים לתת מענה אוון ליין לקבלת מידע אבל מוכוונים להזמנה און ליין!

בייטק מנוסה מאד בפיתוח אתרים למלונות עם שילוב של מנוע הזמנות להזמנות און ליין, חיבור ישיר למערכת המלון לקבל זמינות חדרים, מחירים ומבצעים בהתאמה מלאה לצרכי כל לקוח אבל אם התמיכה ווהמענה של צוות דיגיטל מקצועי.

בייטק מתמחה במתן פתרונות אינטרנט כוללים לענף המלונאות, תיירות והאירוח כפרי עם פיתוח ממשקים ומערכות המותאמים למטרות העסקיות של העסק, שירותנו מלווה בייעוץ וליווי צמוד שיסייעו לחברתכם להצליח ולהשיג את המטרות שלמם מקימים אתר. כמו כן נעזור לכם בתכנון פרסום האתר, שיווקו במנועי החיפוש השונים, הדרכת צוות העובדים ועוד.

מערכות לניהול תוכן CMS

לבייטק פתרון פשוט עם תג מחיר ידידותי ללקוח בכל סדר גודל המאפשר ניהול תוכן דינאמי פשוט ללא הגבלה על כמות התוכן, קטגוריות התוכן, שפות התוכן, עם שירותים נלווים והדרכה בשימוש במערכת. פתרון זה יחסוך לכם כסף ויספק לכם זמינות ומהירות עם שליטה מלאה על תוכן עמוד הבית והמידע שהגולשים שלכם יקבלו.
בייטק מציעה פתרון וליווי כולל לחברות, עסקים, ארגונים ועמותות שיש להן צורך לנהל תוכן ולשמור על תקציב הגיוני: בניית אתרי תדמית, המבוססים על ממשקי ניהול תוכן פשוטים לשימוש, עם פתרון אחסון יעיל ובטוח שיחסוך לכם זמן פיתוח, כסף, ועלויות שימוש.

  • הקמת אתרי מסחר ופורטלים
  • מיתוג, פרסום וקידום אתרים
  • בניית מערכת עדכון עצמית לאתר
  • עיצוב מיניסייטים לקמפיינים
  • מענה רחב לכל שירותי הזמנות און ליין של מלונות וסוכני נסיעות, כולל הטמעה של מערכות ושיווק כולל. באמצעות מערכת ה TravelByClick – TBC
  • קידום אטרקציות תיירותיות עם חשיפה לקהל מבקרים ממוקד